יום שלישי, 22 בנובמבר 2011

זיק רוורדס - המדריך המלא חלק א'

טוב אני יודע שהבטחתי לא לכתוב יותר על זיק אבל בגלל שהוספתי טאב חדש של תוכניות שותפים החלטתי להוסיף מדריך שיהיה גם סיפתח לסקשיין.

למה לדעתי זיק זה דבר מגניב? כיוון שכרגע זאת אופציה מצויינת לכל אחד להרוויח גם אם אין לך מושג בכלל בתחום האינטרנט, השיווק או המחשבים. כל מה שצריך זה חמש דקות ביום ,ראש בריא על הכתפיים וידע בהעתק והדבק!

מידע על זיק תוכלו למצוא בפוסט שלי "מכירות פומביות זה דבר נפלא" וגם איך להירשם ואת סדר הפעולות היומי ע"מ לצבור אחוזים ולהרוויח כסף.אז אם כבר קראתם את הפוסט הקודם אתם כבר יודעים שכל מה שצריך לעשות כדי להרוויח כסף קל, זה לבצע משימה פשוטה שלוקחת 3 דקות כל יום, קידום אתר החברה באתרי מודעות באינטרנט.
עבור כל יום שהשתתפתם בפרסום האתר, אתם זכאים להשתתף ברווח החברה,ותקבלו ריבית מצטברת על הרווחים שלכם של עד 2%.
דרך נוספת להרוויח מזיק ואני מציין דרך נוספת (לכל שונאי ה MLM לדורותיהם) היא לרשום אנשים שיכנסו למטריצה שלכם על ההפניה שלכם בדור הראשון אתם תקבלו בין 5 ל 10 אחוז.ובדורות הבאים בין 2.5 ל 5 אחוז על הדור השני.
האחוזים תלויים לפי רמת החברות שלכם באתר (על זה נדבר כנראה בפוסט הבא).

עוד פלוס שקיים הוא שהמטריצה שלכם היא מסוג (Forced-Matrix) , בכפולות של 2X5 וזה אומר שברגע שיש לכם שני אנשים רשומים אתם עוזרים לחברים שלכם שנמצאים מתחת וכל אדם שנרשם נכנס תחת דור 1 שלכם, ולדעתי זה נותן המון מוטיבציה לאנשים חדשים ולחברים שלכם.זה אומר שאתם יכולים להרוויח כסף גם מהפעילות של האנשים שמעליכם, בלי שאתם עושים שום דבר, פשוט כי פעלתם מהר כשראיתם את ההזדמנות ונרשמתם כאן.

מה עושים עם 100 נקודות בונוס שקיבלנו בעת ההרשמה?

יפה אני שמח ששאלתם.הנקודות האלה משמשות אתכם ע"מ לצבור את אתם האחוזים המדוברים ז"א אם התחלתם עם 100 נקודות לאחר קבלת ריבית של 2% הנקודות האלה יהפכו ל102 ואז הריבית תהיה על 102 נקודת ותהפוך 104. אם יש לכם 200 נקודות אתם תקבלו למחורת 4 נקודת ויהי ברשותכם 204 נקודות.
לאחר 60 ימים, שבהם התחלתם חינם עם 100 נקודות בונוס, אתם מקבלים בערך 244 נקודות. החישוב מבוסס על רווח יומי ממוצע של 1.5%. אלה הם מספרים אמיתיים שחושבו ע"י חבר ושותף ואתם מוזמנים לראות בעצמכם גליון רווחים שלו מחודש אוגוסט. 
100 נקודות הבונוס המקוריות מופחתות(זה התנאי של החברה) מה-244 שאליהן הגעתם, ובסך הכל תשארו עם 144 נקודות VIP.(שימו לב שהוא קנה בהתחלה עוד 10 נקודות VIP)

מהנקודות VIP האלו, אתם גם תתחילו לקבל אחוז יומי מהרווחים של החברה. בתוספת היומית שתקבלו לנקודות ה-VIP ניתן להשתמש לרכישה חוזרת ולהגדלת סה"כ הכמות של נקודות  ה-VIP,  או שניתן להעביר אותן לדלי המזומנים שלכם!
אתם יכולים גם להחליט שברצונכם להקצות 80% מהתוספת לרכישה של נקודות  VIP, ו-20% להעביר לדלי המזומנים. היתרון בכך הוא שתוכלו לממש חלק מהנקודות ולהמיר אותן למזומן, תוך כדי שאתם ממשיכים להגדיל את דלי נקודות ה-VIP שלכם.
בדוגמה זו, לאחר 90 ימים, יהיו לכם 421.32$ נקודותVIP , ו-70.59$ בדלי מזומנים...

חכו להמשך יש עוד דרכים להרוויח שאני אפרט אותן וגם את ההבדלים בין סוגיי המנויים...

שיהיה ריווחי
שיבקי...

חברים כל מה שכתוב נבדק אך בסופו של דבר כולנו אנשים אז אני תמיד ממליץ לעבור על כל ההבהרות המשפטיות,איך זה עובד, וקבלת תשלום בזיק רק ע"מ שתהיו בטוחים.

תגובה 1:

  1. אני עוסק עשיו בניית אתר באינטרנט ובנוסף אני גם עוסק קידום אתר בגוגל ויש לי מערכת בניית אתר משלי ורציתי להגיד שאין לי מילים מדריך על זיק רוורדס מעולה אני יקרא גם את חלק ב ויגיב שם

    השבמחק